Kariéra

Nabízíme zajímavou brigádu hlavně na víkendy!

Hledáte zajímavou práci nebo brigádu? Chcete získat zkušenosti, zážitky, poznat zajímavá místa a partu dobrých lidí? Baví vás hry, sport, zajímáte se o netradiční volnočasové aktivity?

Hledáme kolegy, pro rozšíření našeho dynamicky rozvíjejícího se týmu. PŘIDEJ SE K NÁM :-)

Ideální kandidát:

  • Student SŠ, VŠ s elánem pracovat, rozvíjet se.
  • Kreativní, komunikativní a s úsměvem na tváři. Také s pozitivním a aktivním přístupem.
  • Spolehlivý, zodpovědný a 100% dochvilný.
  • S dobrými organizačními schopnostmi.
  • Řidičský průkaz B.
  • Vlastní osobní automobil / dodávka výhodou

Náplň práce:

  • Instruktor zábavně sportovních aktivit.
  • Příprava a organizace akce (příprava atrakce, realizace akce, sbalení atrakce).
  • Pracovní pozice komunikativní instruktor atrakce.
  • Pro klientský přístup při realizaci akcí.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci (možnost pravidelné brigády po celý rok).
  • Pestrou a zajímavou práci, pravidelná školení, poznání zajímavých míst i lidí.
  • Růst v rámci firmy dle zkušeností – instruktor, koordinátor, řidič.
  • Nabídka práce dle schopností, pracovního nasazení a pozitivního přístupu.
  • Kreativním instruktorům dáme možnost připojit se intenzivně do kompletní organizace akcí.

Požadujeme:

Příjemné vystupování, dobrý vztah k dětem, komunikativnost a hlavně chuť učit se něco nového.

Ohodnocení:

V případě vlastní dodávky je příplatek 1000/ den. + palivo + výplata uvedena níže

V případě vlastního auta s tažným zařízením, vozíkem je příplatek 500  Kč / den. + palivo + výplata uvedena níže

Do 150 km. Bez auta až 1 250 Kč/ den. do 5 hod produkce. + každá další hodina 250,- kč

6 hod. produkce 1500,-Kč    7 hod. produkce 1750,-Kč   8 hod. produkce 2000,- Kč

Nad 150 km. Bez auta 1500,- Kč/ den do 5 hod. produkce + každá halší 1 hod / 300,- kč

6 hod. produkce 1800,-Kč    7 hod. produkce 2100,-Kč   8 hod. produkce 2400,- Kč

Peníze se vyplácí po akci.

Možnost brigády na 1 den i více, dle možnosti uchazeče.

K dispozici máme cca 20 volných pozic.

Minimální věk 18 let.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 774 965 276 Tomáš V. nebo

Josef Rybár 608 875 101  emailem

Zajímavá práce v kolektivu. Práce s dětmi i dospělými po celé ČR. Nevšední zážitky a cestování po celé ČR.

Uchazeče zaškolíme, manuální zručnost je výhodou. Stačí Vám jen chuť učit se novým věcem.

Formulář pro uchazeče

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout

Dětský den

Naše atrakce

Dětská hřiště | Hlídání dětí | Kalendáře, diáře | Klavíry | Krmné směsi | Let balonem jako dárek | posilovací stroje | Reklamní předměty | Reklamní předměty