Laserová střelnice pro dva až tři hráče současně

Laserová střelnice

Pronájem laserové střelnice  možné i včetně stanu 6x3 zdarma. V zimě, v létěvenkuuvnitř, ve dnenoci je Laserová střelnice DUEL nejlepší volba pro Váš večírekparty nebo firemní akci. Protože nabízí  dvakrát více sofistikované moderní zábavy z jedinečným  střeleckým trenažérem s interaktivní videoprojekcí, který pracuje na principu laserového paprsku.
Laserová střelnice duel: dva soutěžící, dva lasery, dvě kamery a dvě plátna. To vše pro Vás za likvidační cenu včetně montáže, demontáže, a příjemné obsluhy.

Střílí se laserovými puškami nebo pistolí na promítané soutěžní sřelecké scény. Na výběr je 12 různých střeleckých her simulujících střelbu na přesnost, pohyblivá terče, lov na kachny, bažanty, naháňka na vysokou, střelba na plechovky a pod. Jednotlivé hry mají své bodové hodnocení - vhodné na soutěžení.

 

Atrakce Laserová střelnice  duel včetně  obsluhy za 

11 000 + 21 % DPH

Zeptejte se nás nebo si atrakci přímo objednejte. Kontaktujte nás

Komu je laserová střelnice určena?

Laserová střelnice DUEL je vhodná pro  dva střelce současně, dospělé i děti. Můžete pořádat soutěže družstev i jednotlivců. Tato zábava je velmi vhodná také pro různé akce.

Cena atrakce DUEL pro dva hráče

11 000Kč + 21 % DPH do 4 hodin produkce + 10 % každá další hod.

Co vše zahrnuje cena?

  • příprava 45 min
  • 1 vyškolený instruktor
  • pojištění

Technické požadavky

  • Bezproblémové umístění v  interiéru 4 x 4
    v exteriéru 6 x 6 x 2,5 m
  • Elektřina 230 V/16 A  sam. jistič (do 40 m), odběr 1,5 kW
  • Odběr 1,5 kW

Tuto atrakci si můžete pronajmout pro různé příležitosti, například:

Popis her laserová střelnice:

1 Sřelba na kovboje - tři obtížnost, hrana 30 sekund, na okamžik se zjevují siluety kovbojů, na černém pozadí bíle siluety na světlám pozadí tmavé, za zásah siluety kovboje plusové body, za zásah siluety dámy mínusové body, po šesti střelách nutno nabíjet zásahem pistole vlevo dole obrazu.

2 Naháňka - postupně se v lese na okamžik objevují siluety zvířátek, za každý zásah určitý počet plusových budu, čím menší zvířátko tím více bodu, za zásah myslivce mínusové body, 1 hra 30 sekund.

3 Laser šipky - 1-2 hráči volba hry 3 obtížnosti

4 Pohybující se terče - jako na opravdové střelnici, vzdálenost se násobí zasaženým číslem na terči, jedno kolo 5 zásahů, jedna hra 2 kola.

5 Laser tenis - hra pro dva hráče, počítání jako u tenisu sety atd. menu 3 stupně obtížnosti

6 Lov kachen - střelba na létající kachny pomocí brokovnice, neomezený počet nábojů, za zasaženou kachnu střelec si připíše 100 bodů, za ránu vedle minus 5 bodu, 3 obtížnosti ovlivňuje rychlost letu a počet kachen.

7 Sestřel plechovku - střílí se pod plechovku která nadskakuje při každém zásahu, plechovky se postupně přidávají, když nestihnu zasáhnout plechovku a ta se dotkne země je konec hry.

8 Rychlá střelba - v mřížce se po omezenou dobu objeví více terčíků, střelec musí stihnout vystřílet co nejvíce terčíků , po vypršení času se objeví nový obrazec s terčíky celkem 10 kol (dlouhá hra pro jednu osobu)

9 Rychlý postřeh - v mřížce se na okamžik objeví žlutý terčík, střelec jej musí rychle zacílit a trefit, za to se načítají body. Jeden zásah vedle konec hry.

10 Rybičky - cílem je zasáhnout kraba v co nejkratším čase, po zásahu se objeví nový krab. Čím déle mířím a krab je na ploše tím mam méně bodů za zásah.

 10 Rybičky - cílem je zasáhnout kraba v co nejkratším čase, po zásahu se objeví nový krab. Čím déle mířím a krab je na ploše tím mam méně bodů za zásah.

11 Střelba na asfaltové holuby - vždy mám v 1 kole dva ostré výstřely, lze nastavit na jeden nebo dva asfaltové terče, lze nastavit rozptyl střely. v každém obrazu se mění pozice vymrštění terčů.

12 Střelba na terče lukostřelby. objevují se na různých místech zásah do středu, zásah mimo střed – různý počet bodů

Cena s DPH: 13.310 Kč
Cena bez DPH: 11.000 Kč
Sazba DPH: 21.00%

Fotogalerie atrakce laserová střelnice pro dva střelce

atrakce laserová střenice

atrakce laser shoot

lasersniper výběr her

laser sniper menu

bezpečná střelecká disciplína

Soutěžní střílení

Zábavná střílení se stylem

Poutavá atrakce

Laserový simulátor zvládajíi děti

Soustředění střelce na střeleckém simulátoru

Simulátor střelby

stan laserové střelnice

Soutěžní atrakce

Střelnice pro dva soutěžící

Laserová střelnice pro dva hráče

Laserová střelnice duel

Máte zájem o atrakci laserová střelnice? Kontaktujte nás.

Máte zájem o atrakci laserová střelnice? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Dětský den

Naše atrakce


Dětská hřiště | Hlídání dětí | Kalendáře, diáře | Klavíry | Krmné směsi | Let balonem jako dárek | posilovací stroje | Reklamní předměty | Reklamní předměty